Poľsko

P3 Logistic Parks sp. z o.o.

ul. Złota 59, Lumen Building, 6th Floor

00-120 Warsaw, Poland

Tel.: +48 22 828 42 89

Fax.: +48 22 222 35 22

E-mail: info@p3parks.com

Kontaktujte nás

Kontakt pre média: press@p3parks.com

Bartłomiej Hofman
Managing Director Poland
Member of Management Team
+48 664 954 525
bartlomiej.hofman@p3parks.com
STIAHNUŤ E-VIZITKU
Kamil Lubiejewski
Head of Finance Poland
+48 602 522 580
kamil.lubiejewski@p3parks.com
STIAHNUŤ E-VIZITKU
Weronika Adamowicz
Leasing and Development Assistant
+48 538 815 190
weronika.adamowicz@p3parks.com
STIAHNUŤ E-VIZITKU
Anna Brym
Leasing Specialist Poland
+48 668 819 259
anna.brym@p3parks.com
STIAHNUŤ E-VIZITKU
Piotr Bzowski
Leasing & Development Director Poland
+48 664 413 308
piotr.bzowski@p3parks.com
STIAHNUŤ E-VIZITKU
Patrycja Czerska
Finance Team Assistant Poland
Justyna Kocur
Controlling Specialist Poland
Jakub Komala
Project Manager Poland
+48 668 824 493
jakub.komala@p3parks.com
STIAHNUŤ E-VIZITKU
Michalina Ksieniewicz
Office Coordinator Poland
+48 602 520 819
michalina.ksieniewicz@p3parks.com
STIAHNUŤ E-VIZITKU
Martyna Latawiec
Property Management Specialist Poland
Justyna Lechowicz
Marketing Specialist Poland & Romania
+48 668 823 630
justyna.lechowicz@p3parks.com
STIAHNUŤ E-VIZITKU
Iwona Sadowska
Senior Leasing Manager Poland
+48 600 967 761
iwona.sadowska@p3parks.com
STIAHNUŤ E-VIZITKU
Agnieszka Sankowska
Accountant Poland
Joanna Skocińska
Property Manager Poland
Dagmara Stefańska
Junior Property Manager Poland
Maciej Szamałek
Head of Construction Poland
+48 602 521 588
maciej.szamalek@p3parks.com
STIAHNUŤ E-VIZITKU
Tomasz Wierzbicki
Asset Manager Poland
+48 601 802 750
tomasz.wierzbicki@p3parks.com
STIAHNUŤ E-VIZITKU
Prehliadaním tohto webu a kliknutím na tlačítko SÚHLASÍM vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies, ktoré zaisťujú lepšie služby. Viac informácií tu. SÚHLASÍM