ROMANIA

PointPark Properties SRL

No. 18, Sfântul Elefterie Street, 3rd floor

050525 District 5 - Bucharest, Romania

 Tel.: +40 372 705 655

 Fax.: +40 372 870 676

 E-mail: info@p3parks.com

Sinziana Pardhan
Country Head Romania
+40 724 200 864
sinziana.pardhan@p3parks.com
 Pobierz VCARD
Emilia Bocan
Senior Leasing & Development Manager Romania
+40 724 890 824
emilia.bocan@p3parks.com
 Pobierz VCARD
Roxana Buga
Property Management - Accountant Romania
Romania
+40730648816
roxana.buga@p3parks.com
 Pobierz VCARD
Ioana Cristea
Financial Controller Romania
+40720012128
ioana.cristea@p3parks.com
 Pobierz VCARD
Delia Galamij
Finance Assistant Romania
+40799995984
delia.galamij@p3parks.com
 Pobierz VCARD
Serban Juverdeanu
Head of Construction Romania
+40733082728
serban.juverdeanu@p3parks.com
 Pobierz VCARD
Cristina Pop
Head of Asset Management Romania
Romania
+40731199009
cristina.pop@p3parks.com
 Pobierz VCARD
Silviu Stefanescu
Project Manager Romania
+40731028777
silviu.stefanescu@p3parks.com
 Pobierz VCARD
Anduta Tanase
Legal and Marketing Coordinator Romania
+40720042112
anduta.tanase@p3parks.com
 Pobierz VCARD
Ta strona używa plików cookies, aby uzyskać lepsze wyniki. Pozostając na niej i klikając przycisk "Potwierdź", zgadzasz się z ich używaniem. Więcej informacji  tutaj  POTWIERDŹ