Rumunia

PointPark Properties SRL

15 Charles de Gaulle Plaza, 16th floor

011857 District 1 - Bucharest, Romania

Tel.: +40 372 705 655

Fax.: +40 372 870 676

E-mail: info@p3parks.com

Skontaktuj się z nami

Emilia Bocan
Senior Leasing & Development Manager Romania
+40 724 890 824
emilia.bocan@p3parks.com
Pobierz VCARD
Roxana Buga
Property Management - Accountant Romania
+40 730 648 816
roxana.buga@p3parks.com
Pobierz VCARD
Ioana Cristea
Financial Controller Romania
+40 720 012 128
ioana.cristea@p3parks.com
Pobierz VCARD
Delia Galamij
Finance Assistant Romania
+40 799 995 984
delia.galamij@p3parks.com
Pobierz VCARD
Serban Juverdeanu
Head of Construction Romania
+40 733 082 728
serban.juverdeanu@p3parks.com
Pobierz VCARD
Sînziana Pardhan
Managing Director Romania
+40 724 200 864
sinziana.pardhan@p3parks.com
Pobierz VCARD
Cristina Pop
Head of Asset Management Romania
Romania
+40 731 199 009
cristina.pop@p3parks.com
Pobierz VCARD
Silviu Stefanescu
Project Manager Romania
+40 731 028 777
silviu.stefanescu@p3parks.com
Pobierz VCARD
Anduta Tanase
Legal Coordinator Romania
+40 720 042 112
anduta.tanase@p3parks.com
Pobierz VCARD
Simona Tudose
Office Coordinator / Team Assistant
+40 752 150 215
simona.tudose@p3parks.com
Pobierz VCARD
Cristian Vasile
Property Manager
+40 758 837 035
cristian.vasile@p3parks.com
Pobierz VCARD
Ta strona używa plików cookies, aby uzyskać lepsze wyniki. Pozostając na niej i klikając przycisk "Potwierdź", zgadzasz się z ich używaniem. Więcej informacji tutaj POTWIERDŹ