Niemcy

PointPark Properties GmbH

An der Hauptwache 5

60313 Frankfurt am Main, Germany

Tel.: +49 69 90 500 330

Fax.: +49 69 90 500 3366

E-mail: info@p3parks.com

Jürgen Diehl
Managing Director Germany
Member of Management Team
+49 173 733 6105
juergen.diehl@p3parks.com
Pobierz VCARD
Harald Holzinger
Asset Manager Germany
+49 17 619 050 032
harald.holzinger@p3parks.com
Pobierz VCARD
Sascha Jörges
Senior Accountant Germany
+49 1 702 031 634
sascha.joerges@p3parks.com
Pobierz VCARD
Lisa Juha
Office Coordinator / Team Assistant
+49 176 19 05 0030
lisa.juha@p3parks.com
Pobierz VCARD
Patricia Gunst
Senior Project Manager Germany
+49 176 190 500 36
patricia.gunst@p3parks.com
Pobierz VCARD
Rolf Mattlat
Senior Project Manager Development and Construction Germany
+491 708 520 583
rolf.mattlat@p3parks.com
Pobierz VCARD
Natasia Chandra
Junior Accountant Germany
+491 761 905 0035
natasia.chandra@p3parks.com
Pobierz VCARD
Arndt Rellecke
Development Manager Germany
+491 761 905 0033
arndt.rellecke@p3parks.com
Pobierz VCARD
Semir Selcukoglu
Development Manager Germany
+491 514 265 3617
semir.selcukoglu@p3parks.com
Pobierz VCARD
Malgorzata Siewiera
Accountant Germany
+491 761 905 0038
malgorzata.siewiera@p3parks.com
Pobierz VCARD
Suad Skrijelj
Project Manager Germany
+491 609 399 5417
suad.skrijelj@p3parks.com
Pobierz VCARD
Christian Tretiak
Development Manager Germany
+491 761 905 0034
christian.tretiak@p3parks.com
Pobierz VCARD
Ta strona używa plików cookies, aby uzyskać lepsze wyniki. Pozostając na niej i klikając przycisk "Potwierdź", zgadzasz się z ich używaniem. Więcej informacji tutaj POTWIERDŹ