CORPORATE HQ

PointPark Properties s.r.o.

Na Florenci 2116/15

110 00 Prague 1, Czech Republic

 Tel.: +420 225 987 400

 E-mail: info@p3parks.com

Ian Worboys
Chief Executive Officer
Member of Management Team
+420 725 079 620
ian.worboys@p3parks.com
 Pobierz VCARD
George Aase
Chief Financial Officer
Member of Management Team
+420 724 101 924
george.aase@p3parks.com
 Pobierz VCARD
Peter Bečár
Managing Director CEE
Member of Management Team
+420 723 400 123
peter.becar@p3parks.com
 Pobierz VCARD
Jean-Luc Saporito
Managing Director Italy
Member of Management Team
+39 334 642 1292
jeanluc.saporito@p3parks.com
 Pobierz VCARD
Andrew Stacey
Managing Director France
Group Head of Asset Management
Member of Management Team
+33 0 611 361 486
andrew.stacey@p3parks.com
 Pobierz VCARD
Peter Barrell
Group Head of Corporate Finance and M&A
Member of Management Team
+420 724 129 891
peter.barrell@p3parks.com
 Pobierz VCARD
Terry Chung
Group Construction and Development Director
Member of Management Team
+447711837857
terry.chung@p3parks.com
 Pobierz VCARD
Jürgen Diehl
Managing Director Germany
Member of Management Team
+49 173 733 6105
juergen.diehl@p3parks.com
 Pobierz VCARD
Blake Horsley
Country Head Romania, Bulgaria and Serbia
Member of Management Team
+40 722 180 200
blake.horsley@p3parks.com
 Pobierz VCARD
Peter Jánoši
Country Head Slovakia
Member of Management Team
+421 903 610 743
peter.janosi@p3parks.com
 Pobierz VCARD
Martin Konečný
Group Head of Risk & Operations
Member of Management Team
+420 602 669 871
martin.konecny@p3parks.com
 Pobierz VCARD
David Marquina
Managing Director Spain
Member of Management Team
+34 649 856 815
david.marquina@p3parks.com
 Pobierz VCARD
Tomáš Míček
Country Head Czech Republic
Member of Management Team
+420 737 907 007
tomas.micek@p3parks.com
 Pobierz VCARD
Katie Schoultz
Group General Counsel
Member of Management Team
+420 603 451 079
katie.schoultz@p3parks.com
 Pobierz VCARD
Jim Stretton
Group Financial Controller
Member of Management Team
+420 727 934 074
jim.stretton@p3parks.com
 Pobierz VCARD
Andrzej Wroński
Country Head Poland
Head of Asset and Property Management CEE
Member of Management Team
+48 600 460 300
andrzej.wronski@p3parks.com
 Pobierz VCARD
Šárka Dopitová
Group Reporting Specialist Czech Republic
+420720950549
sarka.dopitova@p3parks.com
 Pobierz VCARD
Adam Foks
Marketing Coordinator
+420727887012
adam.foks@p3parks.com
 Pobierz VCARD
Nora Hategan
Business Development Manager Europe
+40720011184
nora.hategan@p3parks.com
 Pobierz VCARD
Jan Jandík
Senior Investment Analyst
+420727825143
jan.jandik@p3parks.com
 Pobierz VCARD
Jana Kosíková
HR Specialist
+420702145110
jana.kosikova@p3parks.com
 Pobierz VCARD
Matěj Kropáček
Group Portfolio Analyst
+420 733 397 545
matej.kropacek@p3parks.com
 Pobierz VCARD
Drahomíra Lujcová
Data Manager
+420 702 039 938
drahomira.lujcova@p3parks.com
 Pobierz VCARD
Barbora Mašková
HR Coordinator
+420 702 082 526
barbora.maskova@p3parks.com
 Pobierz VCARD
Mihaela Mihu
Senior Counsel
+420 727 899 378
mihaela.mihu@p3parks.com
 Pobierz VCARD
Lenka Neumannová
Executive Corporate Assistant
+420725961629
lenka.neumannova@p3parks.com
 Pobierz VCARD
Žaneta Němcová
Office Coordinator Czech Republic
+420727886961
zaneta.nemcova@p3parks.com
 Pobierz VCARD
Jana Pokorná
Corporate HR manager
+420724363569
jana.pokorna@p3parks.com
 Pobierz VCARD
Gabriela Repková
Marketing Coordinator
+420720970569
gabriela.repkova@p3parks.com
 Pobierz VCARD
Kristýna Spalová
Senior Counsel
+420725761250
kristyna.spalova@p3parks.com
 Pobierz VCARD
Julie Svárovská
Marketing & Communications Manager
+420731435734
julie.svarovska@p3parks.com
 Pobierz VCARD
David Štros
Senior Development Analyst
+420 725 548 125
david.stros@p3parks.com
 Pobierz VCARD
Daniela Vašková
Group Portfolio Analyst
+420 702 195 238
daniela.vaskova@p3parks.com
 Pobierz VCARD
Petr Večerek
Senior Investment Analyst
+420702164814
petr.vecerek@p3parks.com
 Pobierz VCARD
Gita Veselá
Associate Advocate
+420734574645
gita.vesela@p3parks.com
 Pobierz VCARD
Kamila Vítková
Executive Assistant
+420602483037
kamila.vitkova@p3parks.com
 Pobierz VCARD
Jana Zajíčková
Group Reporting Manager
+420 732 111 307
jana.zajickova@p3parks.com
 Pobierz VCARD
David Szendzielarz
Head of P3 Urban Logistics
+420702041433
david.szendzielarz@p3parks.com
 Pobierz VCARD
Ta strona używa plików cookies, aby uzyskać lepsze wyniki. Pozostając na niej i klikając przycisk "Potwierdź", zgadzasz się z ich używaniem. Więcej informacji  tutaj  POTWIERDŹ